14 Temmuz 2016 Perşembe

Pokemon Go Açılmıyor, Pokemon Go Neden Açılmıyor? (ÇÖZÜMÜ)



Bu yazımda "pokemon go açılmıyor, pokemon go neden açılmıyor?, pokemon go beyaz ekranda kalıyor" sorunlarına çözüm bulacaz.

Pokemon go niye açılmıyor diye diye kullanıcılar artık pokemon aramaktan vazgeçecek benzer biçimde. Pokemon Go neden açılmıyor ana başlığında ki hata genel olarak telefonunuzun desteklememesi sebebiyle olabilmekte. Öncelikle Android sürümünüzü denetim etmeniz gerekebilir. Bu oyun Android 4.4 üzeri sistemlerde çalışmakta. Android sürümünüz bu sürüm üstündeyse ve oyun yinede açılmıyorsa incelemeniz gereken öteki çözüm yolları olabilir. Gelin isterseniz birlikte onları inceleyelim.

Pokemon Go Açılmıyor , niçin açılmıyor çözümü var mı ?

İlk olarak Android sürümünüzü kontrol edin. Android 4.4 ve altı sistemlerde oyun desteklememekte.

Bir öteki Pokemon go açılmıyor problemi da Pokemon GO Our Servers Are Experiencing issues Hatasıdır. Bu hata genel anlamda oyuna çok fert girmiş olduğu süre gelmekte. Oyuna çok kişi girmiş olduğu vakit oyun açılmaz. Sebebi ise sunucuya ayrılan maksimum kişi sayısına ulaşıldığı anlamına gelmekte. Bu biçim bir hatada pokemon go açılmıyor dediğiniz an oyunu kapatın ve bu hatanın giderilmesini bekleyin.

Bir öteki pokemon go neden açılmıyor sorusunun cevabı ise Siyah ekran hatasıdır. Siyah ekran tüm telefonlarda çıkmasa da özellikle intel işlemcili telefonlarda çıkmakta. Eğer intel işlemcili bir telefon kullanıyor ve pokemon go siyah ekran sorunu ile karşılaşıyorsanız, yapımcı firmanın bu oyunu intel işlemcili telefonlara optimize etmesini beklemeniz gerekmekte.

öteki sorunlar ise Pokemon Go oyunu oynamak için dışarı çıktığınızda Mobil internetinizin ve GPS’inizin açık olması gerekmekte. Bu yukarıda ki önerileri dikkate aldığınız taktirde oyunu daha verimli oynayabilirsiniz. Pokemon go neden açılmıyor?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder