14 Temmuz 2016 Perşembe

Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu (ÇÖZÜMÜ)Bu yazımda "Pokemon GO Açılmıyor" "Pokemon Go siyah ekran sorunu" "Pokemon Go Siyah Ekran Problemi" sorunlarının çözümünü paylaşcam. Pokemon Go neredeyse Play Store’da yayınlanmadan bir çok kişi tarafından oynanmaya başlandı. Bu oyunu indirenler içinde Pokemon Go Siyah Ekran sorunu oluşmaya başladığını dile getirenler var.

Özellikle mobil platformlarda böyle süre süre fenomen olan olaylar ve uygulamalar olabilmekte. Bunlardan birisi de Pokemon GO oyunu oldu. Son günlerde sokaklarda caddelerde pokemon arayan kullanıcılar oyunun yeni olması sebebiyle şimdiden hesaplarını geliştirmek istiyorlar. Sadece Pokemon Go Siyah Ekran benzer biçimde problemler bazı kullananların daha oyun açılmadan karşısına çıkmakta.

Pokemon Go Siyah Ekran

Pokemon Go Siyah Ekran sorunu nedeni nedir?
Pokemon Go oyununu oynayabilmek için telefonunuzun Android sürümünün 4.4 ve üzeri olması gerekiyor. Ek olarak Pokemon Go Siyah Ekran sorununun temelinde  ise INTEL işlemcili telefonlar yer almakta. Özellikle Asus Zenfone 4,5,6 ve Asus Zenfone 2 gibi telefonların intel işlemcisi olması nedeniyle Pokemon go oyunu çalışmamakta. Eğer telefonunuzun işlemcisi İntel ise oyunun intel işlemciye optimize edilmesini beklemek gerekmekte.

Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu Beyaz Ekran

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder